Tel: (0212) 667 5668

Adres: 2114 Sok. No: 24 Sulltançiftliği Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi Uğurmumcu Mh. Sulltançiftliği Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Eltiler Piko ve Nakış, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Uğur Mumcu Mah. mahallesinde (2114. Sokak) yer alıyor. Eltiler Piko ve Nakış yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eltiler Piko ve Nakış nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eltiler Piko ve Nakış nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eltiler Piko ve Nakış konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eltiler Piko ve Nakış

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Eltiler Piko ve Nakış ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...