Adres: Elmadağ Kapalı Ceza Evi, Elmadağ, , Ankara, Türkiye


Elmadağ Kapalı Cezaevi, Ankara ili Elmadağ ilçesinin İsmetpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Elmadağ Kapalı Cezaevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Elmadağ Kapalı Cezaevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Elmadağ Kapalı Cezaevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Elmadağ Kapalı Cezaevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Elmadağ Kapalı Cezaevi

0 görüş var

Elmadağ Kapalı Cezaevi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Elmadağ Kapalı Cezaevi
İsmetpaşa Mah., Elmadağ, Ankara.
Elmadağ Kapalı Cezaevi

Aşağıdaki formu kullanarak Elmadağ Kapalı Cezaevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...