Tel: (0212) 441 5901

Adres: Talatpaşa Bulvarı No: 17 Bahçelievler Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Elit Gençler Koleji, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Talat Paşa Caddesi) yer alıyor. Elit Gençler Koleji yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Elit Gençler Koleji nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Elit Gençler Koleji nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Elit Gençler Koleji konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Elit Gençler Koleji

0 görüş var

Elit Gençler Koleji adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Elit Gençler Koleji
Bahçelievler Mah.Talat Paşa Caddesi, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 441 5901 Elit Gençler Koleji

Aşağıdaki formu kullanarak Elit Gençler Koleji ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...