Elit Estetik ve Güzellik Merkezi logo

Tel: (0212) 570 9370

Adres: İncirli Sok. Pembe Ay Sok. No: 27 Kartaltepe Mh., Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Elit Estetik ve Güzellik Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Pembe Ay Sokak) yer alıyor. Elit Estetik ve Güzellik Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Elit Estetik ve Güzellik Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kanunların öngördüğü çerçeve dahilinde sağlıkla ilgili tesisler kurmak. Bunlar için gerekli personeli istihdam etmek bunları işletmek ve 19. 10. 2005 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Elit Estetik ve Güzellik Merkezi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Elit Estetik ve Güzellik Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Elit Estetik ve Güzellik Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Elit Estetik ve Güzellik Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Elit Estetik ve Güzellik Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...