Tel: (0212) 650 2021

Adres: 867 Cad. No: 11 Mevlana Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Elif Tıp Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (858. Sokak) yer alıyor. Elif Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Elif Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Özel hastaneler, poliklinikler, dispanserler, anaokulu, ve huzur evleri, muayenehaneler, sağlık ocakları, dinlenme köyleri, spor sağlık ve sosyal tesisler kurmak, insan sağlığının korunması için gerekli bilgilendirme tesisleri açmak ve işletmektir, Şirket amaç ve mevzuunu gerçekleştirmek için sahibi bulunduğu menkul ve gayrimenkul malları gerektiğinde satabilir, kiraya verebilir, rehin ve ipotek edebilir, Şirket kendisinin ve gerekse 3. şahısların sahibi bulundukları gayrimenkul malları üzerinde irtifa intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti ve kat irtifakı tesis edebilir. Keza medeni hükümleri gereğince ayni ve ayrı maddi haklarla ilgili her türlü iltizami ve tasarrufi işlemleri yapabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Elif Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Elif Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Elif Tıp Merkezi

0 görüş var

Elif Tıp Merkezi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Elif Tıp Merkezi
Kazım Karabekir Mah.858. Sokak, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 650 2021 Elif Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Elif Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...