Tel: (0212) 650 2021

Adres: 867 Cad. No: 11 Mevlana Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Elif Tıp Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (858. Sokak) yer alıyor. Elif Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Elif Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Özel hastaneler, poliklinikler, dispanserler, anaokulu, ve huzur evleri, muayenehaneler, sağlık ocakları, dinlenme köyleri, spor sağlık ve sosyal tesisler kurmak, insan sağlığının korunması için gerekli bilgilendirme tesisleri açmak ve işletmektir, Şirket amaç ve mevzuunu gerçekleştirmek için sahibi bulunduğu menkul ve gayrimenkul malları gerektiğinde satabilir, kiraya verebilir, rehin ve ipotek edebilir, Şirket kendisinin ve gerekse 3. şahısların sahibi bulundukları gayrimenkul malları üzerinde irtifa intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti ve kat irtifakı tesis edebilir. Keza medeni hükümleri gereğince ayni ve ayrı maddi haklarla ilgili her türlü iltizami ve tasarrufi işlemleri yapabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Elif Tıp Merkezi
    Toplam 24 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.88 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Elif Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Elif Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Elif Tıp Merkezi