yazdır
 • Nereye: Elif Kitapevi adresine

Elif Kitapevi hakkında

Elif Özel Eğitim Turizm İnşaat Gıda Sanayii Ticaret Limited Şirketi, Eğitim ve kültür amacına yönelik özel dershaneler, özel okullar, özel kurslar ve özel eğitim kurumları açmak ve işletmek. Bu amaçla resmi ve özel kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapılması ve toplumu aydınlatmak amacıyla her türlü kültür hizmetleri verilmesi, sosyal kampanyalar düzenlenmesi, hayır hizmetlerine destek olunması ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Elif Kitapevi için Görüşler

 • 1 yıl önce - 2014-10-27 22:36:00

  Sırtını islami kesime dayamış bir firma.Çok yazık..
 • 1 yıl önce - 2014-09-24 18:39:00

  tek kelımeyle hersey super fıyatlar yer konum urunler her aradıgımı buldugum bır fırma bundan oncekı alımlarımı pendık elıfkıtapevınden temın edıyordum. şimdiki ihtiyaclarımı ıse yenı acılan ofımısımın yanına kurtkoy elıfkıtapevınden karsılıyorum . yaklasık 3-4 ay kadar once acılan elıfkıtapevınden ofısımın tum ıhtıyacları ayrıyeten kızımın okul ıhtıyacları + buyuk osmanlı tugrası cercevesı, ayaklı tahta tahta kalemlerı vs. 3-5 mılyarlık alısverıs yaptıgım ve arkadaslarımın bıle ıhtayclarını burdan karsılamasını sagladıgım kısı olarak bugun ku karsılaastıgım durum ve bır kac kez goze almadıgım ve farkettıgım durum KURTKOY SUBENIN SORUMLULARINDAN MIŞ KENDISI GULCAN HN KI hıcbır sekılde konumuna yakısmıyor ınsanları asagılar gıbı bakısı kaale almaz tavırları vs. bugun yıne kendıme kuran alfası ıle ılgılı bır kıtap ararken ve kurandakı arkadaslarıma da alacagım yaklasık 10 adet kıtap gulcan hn benımle ılgılendıgı ısmını verdıgım kıtabı aradıgımı ve hocanın bunu ıstedıgını soyleıdm yıne alternatıf sundu fakat ıstemedım tşk ettım pendıge ınecegımı ve oradakı eıfkıtapevınden de sorgulatacagımı soyledım ve cekıldım kendıme deftr ve kalem aldım yarınkı kuran dersım ıcın ezberlemem gereken harfler vardı bayana baktım goremeyınce baska bayana sordum harf ıcın ozellıkle kolay yoldan onerebılecegınız bana destek verecek bır kıtap varmı dıe kendısı de cocuklara yonelık olana kafada kalıcı seyler onerırken gulcan hn bı oncekı an bana gosterdıgı alfebeyı gosterırken bende soyluyodum kendısıne cıkarayın bunlara baktım bıraz once bunlardan degıl farklı bır kıtap gıbı ıstıyorum derken kulagına takılı olan mıkrofondan bayana ben olmadıgını soyledım burdakı dıger musterıye bak dedı ve bunu yuksek sesle tekrar ettı yanımda kızcagız dıge rmusterıye gıttı hemen mecburen cunku yetkılıymıs hanfendı . ben de yanına gıderek yaptıgınız dogru bır davranıs degıl dedım ben zaten sıze sordugum urunu sormadım dedım sız nasıl benımle ılgılenen bayanı baska bır yere gonderırsınız dedım bırdaha da asla burdan alısverıs yapmam dedım bana verdıgı cevap SİZ BİLİRSİNİZ İYİ GÜNLER . sıddetle kınıyorum yerını haketmedıgını dusunuyorum gereklı konuyla ılgılı ozur ve cvp ıstıyorum tşk
 • 5 yıl önce - 2011-02-08 18:58:00

  bence fiyatlar çok uygun tavsiye ediyorum... ayrıca çok kullanışlı mallar ...

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar