Tel: (0216) 390 4242

Adres: Gazipaşa Cad. No: 52 Mahir Çelebi İşhanı Kat: 3 Daire: 60 Doğu Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Elif Kitapevi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Batı Mah. mahallesinde (Gazi Paşa Caddesi) yer alıyor. Elif Kitapevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Elif Kitapevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Eğitim ve kültür amacına yönelik özel dershaneler, özel okullar, özel kurslar ve özel eğitim kurumları açmak ve işletmek. Bu amaçla resmi ve özel kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapılması ve toplumu aydınlatmak amacıyla her türlü kültür hizmetleri verilmesi, sosyal kampanyalar düzenlenmesi, hayır hizmetlerine destek olunması ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

  Elif Kitapevi
  Toplam 42 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.81 puan aldı.
 • bence fiyatlar çok uygun tavsiye ediyorum...
  ayrıca çok kullanışlı mallar ...

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Elif Kitapevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Elif Kitapevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Elif Kitapevi