Tel: (0216) 390 4242

Adres: Gazipaşa Cad. No: 52 Pendik Camii Karşısı Mahir Çelebi İş Merkezi Dük:42 Doğu Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Elif Kitabevi - Okurkart, İstanbul ili Pendik ilçesinin Doğu Mah. mahallesinde (Pazar Sokak) yer alıyor. Elif Kitabevi - Okurkart yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Elif Kitabevi - Okurkart nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Elif Kitabevi - Okurkart nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Elif Kitabevi - Okurkart konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Elif Kitabevi - Okurkart

3 görüş var

  • herkeze slmlar öncelikle 2 yerinizde çok güzel dizayn edilmiş müşteri memnniyetide bi o kadar güzel allah başarınızın dewamını getirsin gitmeyenlere tawsiyemdir uğramalılar

    Misafir, 29.05.2011 07:41:00

  • bence okurkart süper

    Misafir, 08.12.2010 17:29:00

  • Ben elif kitapevinin iki yıldır müşterisiyim çok memnunum helede dini kitaplar satılan bölümünüz çok çok güzel orada çalışan sorumlu hanımefendiler çok cana yakın kendilerine teşekkür ederim ALLAH onlardan razı olsun bol kazançlar dilerim yolunuz açık olsun

    Misafir, 28.09.2010 02:26:00

Elif Kitabevi - Okurkart adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.29 puan almıştır.
Elif Kitabevi - Okurkart
Doğu Mah.Pazar Sokak, Pendik, İstanbul.
+90(0216) 390 4242 Elif Kitabevi - Okurkart

Aşağıdaki formu kullanarak Elif Kitabevi - Okurkart ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...