Tel: (0212) 272 7370

Adres: Büyükdere Cad. No: 54 Altınova Apt. Daire: 8 Mecidiyeköy Şişli, , İstanbul, Türkiye


Elektromak Büro Makineleri, İstanbul ili Şişli ilçesinin Fulya Mah. mahallesinde (Şişli Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Elektromak Büro Makineleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Elektromak Büro Makineleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her nevi elektrik, elektronik, elektromekanik, pnömatik, mekanik, digital, araç ve gereçlerin, fotokopi, bilgisayar, faks, daktilo, yazıcı, teleks, hesap makinesi ve benzeri büro araçlarının, video, kamera, teyp, müzik seti, . . . . . imali, ithali, ihracı, ticareti, montajı, tamiri ve bu cihazlarla dökümantasyon yapmaya yarayan sistemlerin kurulmasıdır ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Elektromak Büro Makineleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Elektromak Büro Makineleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Elektromak Büro Makineleri