Electro World Konya logo

Tel: (0332) 265 3612

Adres: Merkez Yazır Mah. Doç Dr. Halil Ürün Cad. No:38 Selçuklu Konya, Konya, Türkiye


Electro World Konya, Konya ili Selçuklu ilçesinin Yazır Mah. mahallesinde (Real) yer alıyor. Electro World Konya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Electro World Konya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Electro World Konya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Electro World Konya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Electro World Konya

0 görüş var

Electro World Konya adlı mekan, 63 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.97 puan almıştır.
Electro World Konya
Yazır Mah.Real, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 265 3612 Electro World Konya

Aşağıdaki formu kullanarak Electro World Konya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...