Tel: (0424) 212 4470 veya (0424) 237 6001

Adres: Kültür Mh. Gazi Caddesi, No: 71, Valilik Hükümet Konağı, Merkez, Elazığ, Türkiye


Elazığ Valiliği, Elazığ ili Elazığ Merkez ilçesinin Kültür Mah. mahallesinde (Zübeyde Hanım Caddesi) yer alıyor. Elazığ Valiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Elazığ Valiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Elazığ Valiliği
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 18.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Elazığ Valiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Elazığ Valiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Elazığ Valiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Elazığ Valiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...