Tel: (0424) 238 5024

Adres: Kültür Mah. Zübeyde Hanım Cad. Hükümet Konağı, 23100 nailbey, Merkez, Elazığ, Türkiye


Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Elazığ ili Elazığ Merkez ilçesinin Kültür Mah. mahallesinde (Zübeyde Hanım Caddesi) yer alıyor. Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.14 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...