Tel: (0424) 237 4421

Adres: Rızaiye Mh. İnönü Cd. No:74 Elazığ Merkez, Merkez, , Elazığ, Türkiye


Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Elazığ ili Elazığ Merkez ilçesinin Rızaiye Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

0 görüş var

Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Rızaiye Mah.İnönü Caddesi, Elazığ Merkez, Elazığ.
+90(0424) 237 4421 Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...