Ekvan Yatçılık Turizm İnşaat Tekstil Madencilik ve Gıda Maddeleri hakkında

Ekvan Yatçılık Turizm İnşaat Tekstil Madencilik ve Gıda Maddeleri San. Tic. Ltd. Şti., Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek, yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat, taşıma ve rehberlik hizmetlerini yürütmek, Her türlü inşaat malzemesinin imalatını alımını satımını ithalat ve ihracatını yapmak, Her türlü inşaat ve taahhüt işleri, müteahhitlik yapmak, yol köprü kaldırım ve çevre düzenlemesi, kanalizasyon, baraj, liman, okul, hastane, çocuk parkı, oyun alanları, spor tesisleri inşa etmek, ettirmek, tamir bakım ve onarım çalışmaları yapmak, bunlarla ilgili her nevi özel ve kamu kuruluşlarının, belediyelerin yapacakları ihalelere katılmak, taahhütlerde bulunmak her türlü konut ve binalar inşa etmek arsa arazi almak ve bu arsa ve araziler üzerinde bina yapmak kat karşılığı taşınmazlr üzerine binalar inşa etmek inşa edilmiş hazır binaları almak inşa ettiği ve satın aldığı binaları ve bağımsız bölümleri satmak, Konusunda her türlü çimento kireç ve hazır beton veya çimentodan yapılmış evya çimentodan üretilmiş veya içine çimento katılmış her türlü ürün ve benzeri her çeşit inşaat malazemesi üretmek fabrika dahil her türlü tesis ve santraller kurmak yerli ve yabancı diğer kuruluşlarca üretilen çimento kireç hazır beton ve benzer ürünlerin alım satımını yapmak alım satımına aracılık etmek bu kuruluşların temsilcilik veya acenteliğini yapmak, Yerl altı ve yer sütü maden ve tabii kaynakların mevcut kanunlara uygun olarak çıkartılması işletilmesi satın alınması ve kiraya verilmesi, Maden arama ruhsatnemesi almak maden aramak işletme hakkı talep etmek işletme ruhsatnamesi ve işletme imtiyazı almak devri kabil maden haklarını devir almak, İlgili mevzuata riayet etmek koşulu ile her türlü maden mermer taş kum çakıl kireç kil kömür ocakları işletmeciliği yapmak, İlgili mevzuata riayet etmek koşulu ile şirket endüstriyel hammaddeleri kil grupları kaolen diatomit feldispot kuars ve kuarsitler talk profilit borcks kalsit ve maden kapsamına giren tüm ürünlerin. . . silis grubu taşların çıkartılması işlenmesi alımı satımı ithalat ve ihracatını yapmak ve 4. 2. 2008 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler,

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Ekvan Yatçılık Turizm İnşaat Tekstil Madencilik ve Gıda Maddeleri için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar