Tel: (0216) 473 4955

Adres: Kordonboyu Mah. Ankara Cd. Ekşioğlu Plaza No: 87 Kat: 9 Daire: 1, Kartal, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • inşaat
  • Bu firma 10 senedir faal

Ekşioğlu İnşaat, İstanbul ili Kartal ilçesinde yer alıyor.

Her türlü inşaat taahüt işler, konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak. . . . . ve, Şirketin amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkulü hisseli veyahissesiz satın alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket menkul ve gayrimenkulleri üzerinde lehte ve aleyhte irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon izalei şuyuu bedelli veya bedelsiz yola yeşil alana terkler yapmak, kabul etmek, terkin, tahsis, yeniden tesis ve tescil etmek ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki formu kullanarak Ekşioğlu İnşaat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...