Tel: (0216) 336 9016

Adres: Körler Sok. No: 9 Kat: 3 Osmanağa Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Ekşioğlu Denizcilik Turizm İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti., İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caferağa Mah. mahallesinde (Söğütlü Çeşme Caddesi) yer alıyor. Ekşioğlu Denizcilik Turizm İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ekşioğlu Denizcilik Turizm İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirketin amacı en geniş keşilde ulusal ve uluslararası sahada yaz ve kış turizmi av ve kongre turizmi yatçılık ve seyahat acentalığı konusunda yatırım ve işletmecilik ile turistik hideye imal ithal ve alım satımı ile her çeşit organizasyon inşaat ve taahhüt işleri yapmak. Yat işletmeciliği yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ekşioğlu Denizcilik Turizm İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ekşioğlu Denizcilik Turizm İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ekşioğlu Denizcilik Turizm İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

0 görüş var

Ekşioğlu Denizcilik Turizm İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Ekşioğlu Denizcilik Turizm İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Caferağa Mah.Söğütlü Çeşme Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 336 9016 Ekşioğlu Denizcilik Turizm İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Aşağıdaki formu kullanarak Ekşioğlu Denizcilik Turizm İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...