Tel: (0232) 279 2525

Adres: İzmir Ekonomi Ünv. , Balçova, 35330 Fevziçakmak, , İzmir, Türkiye


Ekonomi Üniversitesi, İzmir ili Balçova ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde yer alıyor. Ekonomi Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ekonomi Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ekonomi Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ekonomi Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ekonomi Üniversitesi

0 görüş var

Ekonomi Üniversitesi adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.22 puan almıştır.
Ekonomi Üniversitesi
Fevzi Çakmak Mah., Balçova, İzmir.
+90(0232) 279 2525 Ekonomi Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ekonomi Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...