Tel: (0232) 386 6969

Adres: 8019/13 Sokak, No: 2 Çiğli, İzmir, Türkiye


Ekol Özel Göz Hastanesi, İzmir ili Çiğli ilçesinde yer alıyor. Ekol Özel Göz Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ekol Özel Göz Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

23. 03. 2012 tarihinde 1471121 sicil numarası ile İzmir Ticaret Odası'na kayıt olan Ekol Özel Göz Tıp Merkezi, halen İzmir'in Çiğli ilçesinde faaliyet göstermektedir. İşletmenin resmi ünvanı: Ekol Özel Göz Tıp Merkezi Tic. Ltd. Şti. 'dir. Kayıtlı olduğu İZTO meslek grubu: 37/A - GENEL SAĞLIK HİZMETLERİ


0 görüş var

    Ekol Özel Göz Hastanesi
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ekol Özel Göz Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ekol Özel Göz Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ekol Özel Göz Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ekol Özel Göz Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...