Tel: (0212) 211 2444

Adres: Balmumcu Mh. Barbaros Bulvarı, No: 76, Gamze Apartmanı, Daire: 14, Balmumcu, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Ekol Gayrimenkul Değerleme , İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Balmumcu Mah. mahallesinde (Barbaros Blv) yer alıyor. Ekol Gayrimenkul Değerleme yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ekol Gayrimenkul Değerleme nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yürürlükteki mevzuat çerçevesinde her türlü resmi ve özel gerçek ve tüzel kişi ve kuruluşlara ait gayrımenkullerin gayrımenkul projelerinin ve gayrımenkule dayalı hak ve faydaların belirli bir tarihteki muhtemel değerlerinin bağımsız ve tarafsız olarak, bu değeri etkileyen gayrimenkulün niteliği, piyasa ve çevre koşullarını analiz ederek, uluslararası alanda kabul görmüş değerleme standartları çerçevesinde takdir edilmesi konusunda faaliyet göstermek ve 3. 4. 2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Ekol Gayrimenkul Değerleme nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ekol Gayrimenkul Değerleme konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ekol Gayrimenkul Değerleme

Aşağıdaki formu kullanarak Ekol Gayrimenkul Değerleme ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...