Tel: (0312) 412 2834

Adres: Emniyet Genel Müdürlüğü, Asayiş Dairesi Başkanlığı, İlk Adım Caddesi No: 89 06100 Dikmen / ANKARA Ankara, Türkiye


Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı, Ankara ili Keçiören ilçesinin Kavacık Subayevleri Mah. mahallesinde (Fahrettin Altay Caddesi) yer alıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...