Tel: (0546) 258 6262

Adres: Necdet Bükey Cd. No: 84 / B, Ulucak, Kemalpaşa, İzmir, Türkiye


Egeland Aqua Park, İzmir ili Kemalpaşa ilçesinde yer alıyor. Egeland Aqua Park yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Egeland Aqua Park nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


EGELAND AQUA PARK, İzmir Kemalpasa Ulucak ile Çiçekli Köy arasinda, su kaydiraklari, yari olimpik yüzme havuzu, restaurant cafe ve piknik alani olarak hizmet vermektedir.
300 kişilik restaurant, 30 dönüm organize piknik alanı, 650 kişilik havuz başı düğün alanı, yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, düğün, nişan ve sünnet organizasyonları hizmetleri sunmaktadır.


4 görüş var

  Egeland Aqua Park
  Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 21 puan aldı.
 • Aquaparkiniz ne zaman hizmete girecek ??

  35/ 5 yıldız
  ,

 • 2 yıldır izmir yeşilyurttan geliyorum hariiiika bir yer ücret konusunda ne düsünüyursunuz

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Gelmek istiyoruz ama ne zaman aciliyo

  35/ 5 yıldız
  ,

 • ne zaman açılacak

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Egeland Aqua Park nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Egeland Aqua Park konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Egeland Aqua Park

Aşağıdaki formu kullanarak Egeland Aqua Park ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...