Adres: Bornova, Ege Ünv., 35100 Erzene, İzmir, İzmir, Türkiye


Ege Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu, İzmir ili Bornova ilçesinin Erzene Mah. mahallesinde (Ege Ünv.) yer alıyor. Ege Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ege Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ege Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ege Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ege Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu

1 görüş var

  • telefon numarasını bulamyrm :/

    Misafir, 30.06.2011 16:50:00

Ege Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.86 puan almıştır.
Ege Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu
Erzene Mah.Ege Ünv., Bornova, İzmir.
Ege Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu

Aşağıdaki formu kullanarak Ege Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...