Tel: (0232) 373 6219

Adres: Ege Üninversitesi Myo, Pk: 35100, Erzene, Bornova, İzmir, Türkiye


Ege Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu, İzmir ili Bornova ilçesinin Erzene Mah. mahallesinde yer alıyor. Ege Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ege Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ege Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu
    Toplam 30 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.6 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ege Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ege Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ege Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ege Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...