Tel: (0232) 444 1343

Adres: Bornova, Ege Ünv. Hastanesi, 35100 Kazım Dirik, , İzmir, Türkiye


Ege Üniversitesi Hastanesi, İzmir ili Bornova ilçesinin Kazım Dirik Mah. mahallesinde (Ege Ünv. Hastanesi) yer alıyor. Ege Üniversitesi Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ege Üniversitesi Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ege Üniversitesi Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ege Üniversitesi Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ege Üniversitesi Hastanesi

0 görüş var

Ege Üniversitesi Hastanesi adlı mekan, 56 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Ege Üniversitesi Hastanesi
Kazım Dirik Mah.Ege Ünv. Hastanesi, Bornova, İzmir.
+90(0232) 444 1343 Ege Üniversitesi Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ege Üniversitesi Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...