Tel: (0232) 311 1010

Adres: Bornova, Ege Ünv. Hastanesi, 9, 35100 Kazım Dirik, , İzmir, Türkiye


Ege Üniversitesi, İzmir ili Bornova ilçesinin Kazım Dirik Mah. mahallesinde (Ege Ünv. Hastanesi) yer alıyor. Ege Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ege Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ege Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ege Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ege Üniversitesi

1 görüş var

  • süper bir üniversite

    Misafir, 03.11.2010 22:02:00

Ege Üniversitesi adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Ege Üniversitesi
Kazım Dirik Mah.Ege Ünv. Hastanesi, Bornova, İzmir.
+90(0232) 311 1010 Ege Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ege Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...