Ege Park Mavişehir AVM logo

Tel: (0232) 324 4434

Adres: Mavişehir Mahallesi, 2040 Sokak No: 104, Ege Park Mavişehir Avm, Pk: 35540 Mavişehir, Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Ege Park Mavişehir AVM, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Mavişehir Mah. mahallesinde (2040. Sokak) yer alıyor. Ege Park Mavişehir AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ege Park Mavişehir AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ege Park Mavişehir AVM
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ege Park Mavişehir AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ege Park Mavişehir AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ege Park Mavişehir AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Ege Park Mavişehir AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...