Tel: (0212) 649 8671

Adres: Cengiz Topel Cad. No: 212 2001 Pasajı Kat: 1 Fevzi Çakmak Mh. Küçükköy Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Eftelya - 2 Düğün Salonu, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Yeni Mah. mahallesinde (Cengiz Topel Caddesi) yer alıyor. Eftelya - 2 Düğün Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eftelya - 2 Düğün Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eftelya - 2 Düğün Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eftelya - 2 Düğün Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eftelya - 2 Düğün Salonu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Eftelya - 2 Düğün Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...