Tel: (0212) 535 9727

Adres: Hekimsuyu Cad. No: 27 Yeni Mh. Küçükköy Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Eftalya Düğün Salonu 1, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Yeni Mah. mahallesinde (Hekimsuyu Caddesi) yer alıyor. Eftalya Düğün Salonu 1 yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eftalya Düğün Salonu 1 nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eftalya Düğün Salonu 1 nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eftalya Düğün Salonu 1 konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eftalya Düğün Salonu 1

0 görüş var

Eftalya Düğün Salonu 1 adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Eftalya Düğün Salonu 1
Yeni Mah.Hekimsuyu Caddesi, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 535 9727 Eftalya Düğün Salonu 1

Aşağıdaki formu kullanarak Eftalya Düğün Salonu 1 ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...