Tel: (0216) 349 1338

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. N: 35 K: 2 Hasanpaşa - Kadıköy İstanbul, Türkiye


Efk İthalat İhracat, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Hasanpaşa Mah. mahallesinde (Ziverbey Yolu) yer alıyor. Efk İthalat İhracat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Efk İthalat İhracat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

14 Yıldan beri İngiltere'den elektronik sinek öldürücü cihazlar,uv lambalar,bakteri öldürücü sistemler ve otel ekipmanları ithal etmekteyiz. Ürünlerimizde Çin malı malzeme kullanılmaz.Cihazlarımız AB kalite sertifikasına sahiptir. Piyasada yerli malı diye satılan kalitesiz uzakdoğu mallarına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Efk İthalat İhracat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Efk İthalat İhracat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Efk İthalat İhracat

Aşağıdaki formu kullanarak Efk İthalat İhracat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...