Adres: Efes, Selçuk, İzmir, Türkiye


Efes Antik Tiyatro, İzmir ili Selçuk ilçesinin İsa Bey Mah. mahallesinde (Efes Harabeleri) yer alıyor. Efes Antik Tiyatro yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Efes Antik Tiyatro nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Efes Antik Tiyatro nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Efes Antik Tiyatro konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Efes Antik Tiyatro

0 görüş var

Efes Antik Tiyatro adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.95 puan almıştır.
Efes Antik Tiyatro
İsa Bey Mah.Efes Harabeleri, Selçuk, İzmir.
Efes Antik Tiyatro

Aşağıdaki formu kullanarak Efes Antik Tiyatro ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...