Tel: (0322) 329 4106

Adres: Ulubatli Hasan Mah. 3016 Sok. No: 54, Yüreğir, Adana, Türkiye


Efendi Halil İlköğretim Okulu, Adana ili Yüreğir ilçesinin Ulubatlı Hasan Mah. mahallesinde (3013. Sokak) yer alıyor. Efendi Halil İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Efendi Halil İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Efendi Halil İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Efendi Halil İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Efendi Halil İlköğretim Okulu

0 görüş var

Efendi Halil İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır.
Efendi Halil İlköğretim Okulu
Ulubatlı Hasan Mah.3013. Sokak, Yüreğir, Adana.
+90(0322) 329 4106 Efendi Halil İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Efendi Halil İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...