Tel: (0262) 426 9100

Adres: D-130 Karayolu (bursa Asfaltı Üstü Degirmendere/kocaeli Kocaeli, Türkiye


Efe Tur, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde yer alıyor. Efe Tur yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Efe Tur nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kara deniz hava yoluyla yük ve yolcu taşıamcılık hizmetleri yapmak ve bu amaçla her türlü nakil vasıtaları alıp satmak kiralamak kiraya vermek. . . . . . 20. 8. 2003 tarihinde tescil edilen esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Efe Tur nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Efe Tur konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Efe Tur

0 görüş var

Efe Tur adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.04 puan almıştır.
Efe Tur
, Gölcük, Kocaeli.
+90(0262) 426 9100 Efe Tur

Aşağıdaki formu kullanarak Efe Tur ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...