Tel: (0850) 600 0010

Adres: D-130 Karayolu (bursa Asfaltı Üstü Degirmendere , Kocaeli, Türkiye


Efe Tur Sefaköy Şubesi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde yer alıyor. Efe Tur Sefaköy Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Efe Tur Sefaköy Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kara deniz hava yoluyla yük ve yolcu taşıamcılık hizmetleri yapmak ve bu amaçla her türlü nakil vasıtaları alıp satmak kiralamak kiraya vermek. . . . . . 20. 8. 2003 tarihinde tescil edilen esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Efe Tur Sefaköy Şubesi
    Toplam 24 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.04 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Efe Tur Sefaköy Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Efe Tur Sefaköy Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Efe Tur Sefaköy Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Efe Tur Sefaköy Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...