Edremit Belediyesi logo

Tel: (0266) 374 4444

Adres: Yılmaz Akpınar Bulvarı, No: 9 / B, Beleiye Başkanlığı Binası, Edremit, Balıkesir, Türkiye


Edremit Belediyesi, Balıkesir ili Edremit ilçesinin Soğanyemez Mah. mahallesinde (Yılmaz Akpınar Bulvarı) yer alıyor. Edremit Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Edremit Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


15 görüş var

  Edremit Belediyesi
  Toplam 52 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 10.37 puan aldı.
 • sayınbaşkan elişi satış mağaızı kapatmayın çok aileye yardım ulaşıyor bugün gelip hesap kapatacaklarmış lütfen durdurun belediyeler bu hizmeti türkiyenin her yerinde veriyor bizim yerimiz niçin kapatılıyor

  25/ 5 yıldız
  ,

 • bir edremit halkı olarak sizlerden ricam halkın ortak kullanım alanı olan parkların temiz ve düzenli olmasını rica ediyorum özellikle akçayda hakan market karşısındaki m.necati çalkın parkı aynen orman olmuş çok tehlikeli çünkü çocuklar oynuyor bir an önce temizlerseniz vede bozuk su motorunu yaparsanız memnun oluruz ben bu işin takipcisiyim şimdiden teşekkürler

  1/ 5 yıldız
  ,

 • altınoluk eski iskele mahallesinde bulunan özelliklede kanarya sokak ve arkatarafında bulunan barların gürültüsünü nasıl ve ne zaman çözeceksiniz.işletmenin önüne konulan iki adet sinema perdesinden yüksek sesle müzik ve maç yapılmakta bütün dsokak sakinleri yarı delirmiş duruma düşmüşlerdir lütfen bu yasalolmayan durumların önüne geçersiniz ümüdiile saygılar.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • SAYIN BAŞKAN ŞİKAYETİMİZE İCABET EDİLMEDİĞİ İÇİN TEKRAREN YAZMAK ZORUNDA KALDIM.BİZLER ALTINOLUK ÇAM MAHALLESİ ANI 3 SİTESİ SAKİNLERİ OLARAK ÇÖP BİDONLARI OLMAYAN YAPILAN İNŞAATLAR NEDENİYLE YOLLARI SON DERECE BOZUK BİRBÖLGEDE OTURMAKTAYIZ BURADAKİ BİRİMİNİZE ÇÖP BİDONU KONULMASI YÖNÜNDE BİR ÇOK MÜRACAATIMIZ OLMASINA RAĞMEN SONUÇ ALMAMIZ MÜMKÜN OLMADI AYRICA BULUNDUĞUMUZ MEVKİ ALTINOLUK KÖYÜ İLE HELİKOPTER PİSTİ ARASINDAKİ ORÇREİS CADDESİDİR BOZUK OLAN YOLDA BURASI VE SİTEMİZİN İÇİNE GİREN YOLDUR VE ACİLEN ISLAHI GEREKMEKTEDİR BURALARI GELİP GÖRÜRSENİZ NEDEDİĞİM DAHA İYİ ANLAŞILACAKTIR TALEPLERİMİZE İLGİ GÖSTERMENİZİ DİLİYOR SAYGILAR SNUYORUZ. NOT.ÇÖP BİDONUMUZUN HEMEN KONULMASI GEREKMEKTEDİR ZİRA HER TARAF PİSLİK İÇİNDEDİR .

  3/ 5 yıldız
  ,

 • Avcılar altı kesik cayır mevkii Gönen ekmek in orda ikamet ediyorum.21 yıldır trafik lambası konulmadi. Yollar genişledi ve daha da tehlikeli hala geldi. Insan hayatı bukadar ucuz mu?? Sağdan soldan arabalar son derece hızlı geçiyor. Bu kadar mı zor buraya trafik lambası koymak??? Yetkililer ilgilenene kadar yazmaya devam edicem. .

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Ben Altınoluk belediyesinde oturan bir vatandaşım tiyatronun karşısında Barış sitesinde oturuyorum 1 haftadır burdaki çöpler atılmıyor suyumuz yok her taraf pislik içindebu nasıl bir hizmettir köylerden beter oldu burası herkes şikayetçi lütfen ilgilenebilirmisin çok rica ediyoruz .

  45/ 5 yıldız
  ,

 • altınolukta özdemir sitesi30-veya 32 sokakdaki derin kafe adlı işletme tarafından işgal edilmektedir.Üstelik bu işletme eski belediye zamanında imara aykırı olarak yapılmasına göz yumulmuştur. aynı işletme tarafından mavi bayrak plajıda işgal edilmiş ilaveten birde iskele yapılmıştır.sayın başkanın bu haksızlığı devam ettirmeyeceği umuduyla saygılar sunarım.

  45/ 5 yıldız
  ,

 • Sayın başkan öncelikle sizi kutluyor başarılarınızın daim olmasını diliyorum gürede oturan arkadaşlarımızdan çok metinizi duyduk çok mutlu olduk kaliteli işi bilen bir başkanımız olduğu için ben altın olukta sekiz senedir eşimle birlikte hemen hemen senenin beş ayını geçiren emekliyiz. Altınoluğu çok seviyor ve sahip çıkmak istiyoruz. Bazı durumları size bildirmeliyizki size ve ekibinizede böylece yardımcı olalım. Altınolukta hemen her yer de yollar taşlarla kaplandı ne hikmetse bizim orası(boğaz caddesi) iki senedir bekliyor neden yapılmıyor bilemiyoruz tabiki yapılmasını istiyoruz .Boğaz caddesinin sonunda ada kafeye çıkan yol kenarında sizden iki dönem önceki başkan zamanında o canım zeytin ağaçları kesildi kocaman bir çukur oyuldu ve öylece bırakıldı o alan şu anda her önüne gelenin hafriyat ve daha başka pislikleri döktükleri bir çöplük alanı haline geldi ayrıca çukur yağmur sularından doluyor bir. İnsan yada hayvan düşse ölüsü bulunmaz Allah korusun buraya el atmanızı orada oturan sakinler olarak çok arzu ediyoruz sayın başkanım birde çöp sorunu çok yaşanıyor Altınoluk çöpten geçilmiyor yer gök çöp dulu çöp kutularu yeterli gelmediği için ve çöpler hergün toplanmadığı için durum çok kötü sizden ricam bu konulara el atmanızdır atacağınızada tüm kalbimle inanıyorum bu yayzdıklarımsade benim ve eşimin isteği değil tüm burada oturan kişilerinde isteğidir Başarılarınız daim olsun. Belma Ertürk. Şahindere mah.boğaz cad. Mavikale sitesi

  5/ 5 yıldız
  ,

 • altınoluk mah.haşaralara karşı ilaçlanmıyor merkezdeki iskele pislik içinde(hurdalık gibi) çöp bidonları dolu ,etrafı pislik içinde plajlardaki iri çakıllar temizlenmemiş,plajlar bakımsız duyarlılığınız için teşekkür ederiz

  5/ 5 yıldız
  ,

 • özdemir sitesindeki mavibayrak yeri evlere çok yakın konumda tuvalet ve duşlara çok uzak hemen yanındaki yağmur kanalında hoş olmayan koku gelmekte.Ayrıca sezon harici gecelerde içki içenlerin durağı olmakta.Belediyeye ait olan özdemir çay bahçesinin yakınlar daha müsait tuvalet, duş, özürlü tuvalet,i soyunma kabini gibi zorunluluklar daha kolay çözülecek gibi gözükmekte bilgilerinize.Saygılarmla.

  45/ 5 yıldız
  ,

 • Sayın Saka, Zeytinli Mah. Dalyan Mevkiinde yazlık ikamet etmekteyim. 1980 den buyana böyle bir sinek istilası görmedim.Tüm iyi niyetimle bu bölge için sivrisinekle mücadele etmenin çok önemli olduğunu size iletmek isterim.yaz başından buyana bir sinek ilaçlama aracı dahi geçmedi. Geçtiğimiz yıllarda her akşam mutlaka ilaçlama yapılırdı. Konuya hem dikkatinizi çekmek hem de hayırlı olsun dileklerimi iletmek istedim. Saygılarımla, Rahmetli Babanızın öğrencisi Mehmet OZAN

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Narlı Mahallesi Mıhlı Mevkiinde oturuyorum.20 Yıdır bu semt böyle bakımsız kalmamıştı.Çöpler zamanında alınmıyor,sinek mücadelesi yapılmıyor.Bölgemizde tüm belediye başkanlarının duayeni Sayın Kamil Saka Beye bu tablonun yakışmadığını saygı ile bildiriyorum.

  15/ 5 yıldız
  ,

 • pınarbaşı köyünde ikamet ediyorum son günlerde sinek vesivrisinekler çok artmış durumda bazı yerlerde ilaçlama yapıldığını duydum çok rica ediyorum pınarbaşı köyünüde ilaçlayabilirmisiniz ayrıca köy içindeki hayvan damlarından dayanılmaz kokular yayılmaktadır bunların köy dışına çıkarılacağı söylenmişti ne zaman çıkarılacak ilgilenmenizi rica ediyorum

  35/ 5 yıldız
  ,

 • Oncelikle yeni baskanimiz hayirli olsun.ben gure iskelesi camlibel mucavir alani diye gecen ssk kampi ile pancar motor arasinda kalan.piri reis cd.6.sk.4 numarada ikamet etmekteyim.6.yilimz oldu burada ve hicbir hizmet alamadigimiz gibi su an buyuyen otlar sazliklar arasindaki yilanlarla sokak kopekleri ile mucadele halindeyiz.sokaga cocuklarimizi cikaramaz olduk.bizlerde oyle.en kisa surede cozum bekliyoruz. Saygilarimla.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Merhabalar.... İzmir K.Yaka'dan altı ay önce Akçay'a yerleştim. Zeytinli mahallesinde oturmaktayım. İki konuda bilgilendirilmek istiyorum. Zafer Köprüsü'nün bulunduğu dere insanların kullanmadıkları eşyaları attıkları, inşaat molozlarının atıldığı, neredeyse çöplük diye nitelendirebileceğimiz bir konumda. dere özelliğini neredeyse yitirecek durumda.Hem görsel kirliliğin önüne geçmek, hem daha sağlıklı bir yaşam açısından burayla ilgili bir çalışmanız var mı? İkinci olarak da sokaktaki başıboş köpekler büyük bir tehlike yaratmakta. Birkaç kez köpeklerin grup halinde insanlara saldırdığına şahit oldum. Hayvansever biri olarak, hayvanların doğada yaşamlarından yanayım. Hayvanlar aç kaldıkları için sağa sola saldırıyorlar. Büyük bir çoğunluğunun da küpesiz yani kontrolsüz olduğunu gördüm. Hayvan barınağı söz konusu olabilir mi diye sesli düşünüyorum. Ya da bu hayvanlar için bir çalışmanız var mı? Daha güzel, daha temiz, daha yaşanılası bir belde için ben birey olarak ne gerekirse yaparım. İyi çalışmalar...Başarılar....

  2/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Edremit Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Edremit Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Edremit Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Edremit Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...