Tel: (0212) 219 3767

Adres: 19 Mayıs Mh. 19 Mayıs Caddesi, No: 5, Şişli, İstanbul, Türkiye


Echomar Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinin 19 Mayıs Mah. mahallesinde (19 Mayıs Caddesi) yer alıyor. Echomar Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Echomar Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Echomar Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Echomar Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Echomar Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Echomar Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...