Adres: Karatay, E Tipi Kapalı Cezaevi, 42020 Akabe, , Konya, Türkiye


E Tipi Kapalı Cezaevi, Konya ili Karatay ilçesinin Akabe Mah. mahallesinde (E Tipi Kapalı Cezaevi) yer alıyor. E Tipi Kapalı Cezaevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. E Tipi Kapalı Cezaevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak E Tipi Kapalı Cezaevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak E Tipi Kapalı Cezaevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: E Tipi Kapalı Cezaevi

1 görüş var

  • slm ben fransadan katiliyom orda benimde kardesim yatiyor adi ugur demir onunla gorusmek cok istiyom ama bir turlu olmuyor ne olur bana yardimci olun

    Misafir, 12.03.2010 17:59:00

E Tipi Kapalı Cezaevi adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.46 puan almıştır.
E Tipi Kapalı Cezaevi
Akabe Mah.E Tipi Kapalı Cezaevi, Karatay, Konya.
E Tipi Kapalı Cezaevi

Aşağıdaki formu kullanarak E Tipi Kapalı Cezaevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...