Tel: (0232) 328 0880

Adres: Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10003 Sokak, No: 2, Pk: 35620, Çiğli, İzmir, Türkiye


DYO Boya Fabrikası, İzmir ili Çiğli ilçesinin AOSB Mah. mahallesinde (10003. Sokak) yer alıyor. DYO Boya Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. DYO Boya Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    DYO Boya Fabrikası
    Toplam 14 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.14 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak DYO Boya Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak DYO Boya Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: DYO Boya Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak DYO Boya Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...