Tel: (0328) 876 1399

Adres: Düziçi, , Osmaniye, Türkiye


Düziçi Belediyesi, Osmaniye ili Düziçi ilçesinde yer alıyor. Düziçi Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Düziçi Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Düziçi Belediyesi
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.25 puan aldı.
  • Sayın başkanım. Düziçi'ne çok güzel eserler yaptınız. Parklar, yollar, kanalizasyon gibi... Çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Ben Üzümlü Mahallesi Kahramanlar Cad. Yonca Sokakta oturuyorum. Yonca sokakta kanalizasyon yok, yol yok (asfalt yani). Kanalizasyonu kendi çabamızla döşedik. sokaktaki komşularla birlikte. Neden bizim bu iki sokak asfaltsız bırakıldı. Bir öksüz gibi hem kanalizasyondan hem de yol asfaltlanmasından neden yararlandırılmadık anlayamadım. Biz size her türlü desteği verdik. Bu muydu karşılığı... Galiba işimiz artık Allaha kaldı. Bizi Üzümlü mahallesinde öksüz gibi bıraktığınız için teşekkür ederiz. Galiba yakın zamanda da programlarınız arasında yol çalışması da yokmuş. Bilseniz ne kadar mutlu olduk! Teşekkürler...

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Düziçi Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Düziçi Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Düziçi Belediyesi