Düzey Göz Merkezi logo

Tel: (0212) 422 4848

Adres: E-5 Yolu Üzeri Sulukuyu Sok. No: 1 Cihangir Mh., Avcılar, , İstanbul, Türkiye


Düzey Göz Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Cihangir Mah. mahallesinde (Sulukuyu Sokak) yer alıyor. Düzey Göz Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Düzey Göz Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Düzey Göz Merkezi
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.6 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Düzey Göz Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Düzey Göz Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Düzey Göz Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Düzey Göz Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...