Tel: (0312) 433 2925

Adres: Mithatpaşa Cad. No: 16 / 15 / Kızılay, Merkez, Ankara, Türkiye


Düzen Laboratuvarı Kızılay, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kültür Mah. mahallesinde (Mithatpaşa Caddesi) yer alıyor. Düzen Laboratuvarı Kızılay yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Düzen Laboratuvarı Kızılay nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Düzen Laboratuvarı Kızılay nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Düzen Laboratuvarı Kızılay konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Düzen Laboratuvarı Kızılay

0 görüş var

Düzen Laboratuvarı Kızılay adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Düzen Laboratuvarı Kızılay
Kültür Mah.Mithatpaşa Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 433 2925 Düzen Laboratuvarı Kızılay

Aşağıdaki formu kullanarak Düzen Laboratuvarı Kızılay ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...