Tel: (0212) 233 9732

Adres: Halaskargazi Cad. No: 283/3 Gazi Sinemaları Yakınında Merkez Mh. Osmanbey Şişli, , İstanbul, Türkiye


Duyumed İşitme Cihazları, İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Halaskargazi Caddesi) yer alıyor. Duyumed İşitme Cihazları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Duyumed İşitme Cihazları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Sağlık hizmetleri konusunda ayakta teşhis ve tedavi maksadıyla özel muayenehane, laboratuar, özel hastane işletmek, kurmak, kurulu olan tesisleri kiralamak, kiraya vermek, devir almak, kurulu olanlara iştirak etmek ve işletmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Duyumed İşitme Cihazları
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Duyumed İşitme Cihazları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Duyumed İşitme Cihazları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Duyumed İşitme Cihazları