Dürümcü Lokman Baba logo

Tel: (0212) 324 7767

Adres: Sultan Selim Cad. No: 61/A Sanayi Mh., 4. Levent, Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Dürümcü Lokman Baba, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Sultan Selim Caddesi) yer alıyor. Dürümcü Lokman Baba yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dürümcü Lokman Baba nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dürümcü Lokman Baba nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dürümcü Lokman Baba konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dürümcü Lokman Baba

0 görüş var

Dürümcü Lokman Baba adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.38 puan almıştır.
Dürümcü Lokman Baba
Sanayi Mah.Sultan Selim Caddesi, Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 324 7767 Dürümcü Lokman Baba

Aşağıdaki formu kullanarak Dürümcü Lokman Baba ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...