Tel: (0212) 258 6429

Adres: Dereboyu Caddesi Saadet Sokak No: 3 Ortaköy İstanbul, Türkiye


Dürümce Ortaköy, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Ortaköy Mah. mahallesinde (Dereboyu Caddesi) yer alıyor. Dürümce Ortaköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dürümce Ortaköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Dürümce Ortaköy 8 yıldır hizmet vermektedir. hizmet anlayışı kaliteli lezzetli ve hesaplı olmak ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Restorant ta bulunan kebap çeşitleri, tavuk kanat ızgara, et şiş, tavuk şiş gibi anayemeklerin yanında her tür garnitür (acılı ezme, turşu, roka, turp, maydanoz, salata) ikramdır. Sabah 9 dan 00:04 e kadar açık olan mekanda her saat paket servis yapılmaktadır.


0 görüş var

    Dürümce Ortaköy
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.22 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dürümce Ortaköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dürümce Ortaköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dürümce Ortaköy

Aşağıdaki formu kullanarak Dürümce Ortaköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...