Dünya Göz Hastanesi Etiler logo

Tel: 444 44 69

Adres: Nispetiye Caddesi, Yanarsu Sokak, No: 1, Pk: 34337, Etiler, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Dünya Göz Hastanesi Etiler, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Etiler Mah. mahallesinde (Yanarsu Sokak) yer alıyor. Dünya Göz Hastanesi Etiler yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi Etiler nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Dünya Göz Hastanesi Etiler
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.27 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dünya Göz Hastanesi Etiler nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dünya Göz Hastanesi Etiler konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dünya Göz Hastanesi Etiler

Aşağıdaki formu kullanarak Dünya Göz Hastanesi Etiler ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...