Dünya Göz Hastanesi İzmit logo

Tel: 444 44 69

Adres: Kadıköy Mh. Atatürk Bulvarı, No: 2, Bekirpaşa, İzmit, Kocaeli, Türkiye


Dünya Göz Hastanesi İzmit, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Kadıköy Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Dünya Göz Hastanesi İzmit yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi İzmit nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Dünya Göz Hastanesi İzmit
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.42 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dünya Göz Hastanesi İzmit nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dünya Göz Hastanesi İzmit konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dünya Göz Hastanesi İzmit

Aşağıdaki formu kullanarak Dünya Göz Hastanesi İzmit ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...