Dünya Göz Hastanesi Gaziantep logo

Tel: 444 44 69

Adres: Budak Mh. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı, No: 90, Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye


Dünya Göz Hastanesi Gaziantep, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinin Budak Mah. mahallesinde (Ali Fuat Cebesoy Bulvarı) yer alıyor. Dünya Göz Hastanesi Gaziantep yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi Gaziantep nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Dünya Göz Hastanesi Gaziantep
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.54 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dünya Göz Hastanesi Gaziantep nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dünya Göz Hastanesi Gaziantep konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dünya Göz Hastanesi Gaziantep

Aşağıdaki formu kullanarak Dünya Göz Hastanesi Gaziantep ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...