Dünya Göz Hastanesi Beylikdüzü logo

Tel: 444 44 69 veya (0212) 871 4469

Adres: Cumhuriyet Mh. Kaya Milenyum İş Merkezi, D: 44-46, Beykent, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye


Dünya Göz Hastanesi Beylikdüzü, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Şimşek Sokak) yer alıyor. Dünya Göz Hastanesi Beylikdüzü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi Beylikdüzü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Dünya Göz Hastanesi Beylikdüzü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dünya Göz Hastanesi Beylikdüzü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dünya Göz Hastanesi Beylikdüzü

Aşağıdaki formu kullanarak Dünya Göz Hastanesi Beylikdüzü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...