Tel: (0212) 444 4469

Adres: Kaya Milenyum Center No:, Beylikdüzü, , İstanbul, Türkiye


Dünya Göz Hastanesi - Beylikdüzü, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Namık Kemal Mah. mahallesinde (34-84) yer alıyor. Dünya Göz Hastanesi - Beylikdüzü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi - Beylikdüzü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dünya Göz Hastanesi - Beylikdüzü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dünya Göz Hastanesi - Beylikdüzü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dünya Göz Hastanesi - Beylikdüzü

0 görüş var

Dünya Göz Hastanesi - Beylikdüzü adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Dünya Göz Hastanesi - Beylikdüzü
Namık Kemal Mah.34-84, Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 444 4469 Dünya Göz Hastanesi - Beylikdüzü

Aşağıdaki formu kullanarak Dünya Göz Hastanesi - Beylikdüzü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...