Dünya Göz Hastanesi Ataköy logo

Tel: 444 44 69

Adres: Zeytinlik Mh. Sahil Yolu Caddesi, No: 18, Ataköy, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Dünya Göz Hastanesi Ataköy, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde (Kennedy Caddesi) yer alıyor. Dünya Göz Hastanesi Ataköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi Ataköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

  Dünya Göz Hastanesi Ataköy
  Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.61 puan aldı.
 • dünya göz hastanesine şükranlarımı sunar gösterdikleri ilgi için minnettarım. gerçekten dörtdörtlük bir hastane ve bi onun kadarda çalışanlarının ilgisi takdire değer
  TEŞEKKURLER DÜNYA GÖZ

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dünya Göz Hastanesi Ataköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dünya Göz Hastanesi Ataköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dünya Göz Hastanesi Ataköy

Aşağıdaki formu kullanarak Dünya Göz Hastanesi Ataköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...