Dünya Göz Hastanesi Antalya logo

Tel: (0242) 444 4469

Adres: Zafer Mh. Yıldırım Beyazıt Caddesi, No: 93, Kepez, Antalya, Türkiye


Dünya Göz Hastanesi Antalya, Antalya ili Kepez ilçesinin Zafer Mah. mahallesinde (Yıldırım Beyazıt Caddesi) yer alıyor. Dünya Göz Hastanesi Antalya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi Antalya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Dünya Göz Hastanesi Antalya
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 16.4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dünya Göz Hastanesi Antalya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dünya Göz Hastanesi Antalya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dünya Göz Hastanesi Antalya

Aşağıdaki formu kullanarak Dünya Göz Hastanesi Antalya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...