Dünya Göz Hastanesi Altunizade logo

Tel: 444 44 69

Adres: Mahir İz Caddesi, No: 7 (capitol Avm Karşısı), Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Dünya Göz Hastanesi Altunizade, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Altunızade Mah. mahallesinde (Mahir İz Caddesi) yer alıyor. Dünya Göz Hastanesi Altunizade yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi Altunizade nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Dünya Göz Hastanesi Altunizade
    Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.71 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dünya Göz Hastanesi Altunizade nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dünya Göz Hastanesi Altunizade konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dünya Göz Hastanesi Altunizade

Aşağıdaki formu kullanarak Dünya Göz Hastanesi Altunizade ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...