Tel: (0216) 540 1771

Adres: Alemdağ Cad. Tepeüstü Mah. No: 526 / C Ümraniye - İstanbul İstanbul, Türkiye


Dünya Dedektör, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Tepeüstü Mah. mahallesinde (Nakkaş Sokak) yer alıyor. Dünya Dedektör yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dünya Dedektör nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Dünya Dedektör Firması olarak 2.El ve Kiralık Modellerimiz Servis Bakımları Yapılmış olarak Teslim Edilmektedir.


Diğer 2.El ve Kiralık Dedektör Modellerimiz : Arex U.E 15 - Arex 17- Sarakuza - Nova Alan Tarama -Köstebek - Tesero Cortes - Nokta 106 - Sismik Ts 45 - Sismik Ts 44 - Sismik K9 - Jeosonar 3D Çift sistem - Jeosonar 2D Sistem-Jeotara Alan Tarama - Golden King Dpr Radar - Golden Gate -Garrett - Lorenz Deepmax - -Tekpara Cihazları-Okm Görüntülü Sistemler -Stinger 2- Alan Tarama Cihazları -Çin Malı Dedektör Alım ve Satışımız Yoktur.


Dünya Dedektör

TEL : 0 216 540 17 71
Gsm: 0 531 984 35 55


0 görüş var

    Dünya Dedektör
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dünya Dedektör nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dünya Dedektör konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dünya Dedektör

Aşağıdaki formu kullanarak Dünya Dedektör ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...